Michal BotekTento eBook jsem napsal, protože jsem nejprve chtěl nafotit miminka mým přátelům. Čím více jsem se však věnoval focení miminek, tím více jsem si uvědomoval, jak složité je, aby se fotografie vydařily a rodiče byli spokojení. Rozhodl jsem se tedy jít opačnou cestou fotografa a začít učit fotit jejich rodiče. Snažil jsem se vymyslet takový postup, aby ho mohl zvládnout každý. Narodilo se nám miminko, holčička, a my s přítelkyní jsme si mohli takový postup přímo vyzkoušet. Vše, na co jsem přišel během procesu našeho focení naší malé holčičky, popisuji v tomto eBooku.Cena: 590 Kč (v době přidání na web)

Věřím, že může pomoc i vám, co se nechcete spoléhat pouze na práci fotografa, ale chcete mít víc fotografií a dozvědět se informace, jaké jinde nenajdete. Naučíte se, kde najít v sobě nebo jinde inspiraci, jaké si připravit rekvizity, jak snadno proměnit váš domov v malý ateliér a jak si celou scénu focení dobře připravit. Zaměříme se i na problémy, proč je miminko složité fotit a jak najít nejvhodnější řešení, aby jste byli s výsledkem focení spokojeni. Budete mít příležitost projít zjednodušeným technickým postupem. To vám vystačí na to, abyste každý den mohli své dítě fotit. Dozvíte se teorii a hlavně vyzkoušíte praxi v šesti lekcích krok za krokem zinscenované fotografie. Na konci každé kapitoly najdete malé shrnutí formou tipů a triků.

Získáte vzpomínky, o které nechcete přijít, protože budete vždy připraveni zachytit každý důležitý moment svých dětí. Focení se pro vás stane pouhým mrknutím oka. Zachytíte to, na co se budete chtít později dívat.