Pavla HeřmanovskáAktivujte 21 přísad vyrovnaného a naplněného života.

Gratuluji vám, že jste se rozhodli zvítězit ve hře zvané Život a začít žít váš život vyrovnaně a naplno. Udělali jste ten nejdůležitější krok. Rozhodnutí! Jak na to dál? S tím vám pomůže tato PDF kniha.

[dfrads id=“4554333″]

OBSAH

1) Převezměte plnou zodpovědnost za svůj život
2) Zaměřte se na své myšlení
3) Radujte se a smějte se
4) Objevte svou vášeň a buďte nadšení
5) Starejte se o své tělo
6) Mějte se rádi
8) Sněte
9) Buďte vděční
10) Vytvořte přínos pro ostatní
11) Vykročte ze své zóny pohodlí
12) Mějte správný postoj
13) Pěstujte vytrvalost
14) Přehodnoťte své zvyky
15) Žijte v přítomnosti
16) Nalaďte se na energii peněz
18) Pracujte v tom, co vás baví
19) Neustále se učte
20) Věřte, že všechno je možné
21) Buďte akční

Recenze eknihy Vyhrajte svůj život

Toužíte po prožití života vyrovnaně a naplno?

Patříte mezi ty, kteří se rozhodli vyhrát svůj život?

Pak právě pro vás napsala Pavla Heřmanovská ebook Vyhrajte svůj život, ve kterém se seznámíte s 21 přísadami, které vás dovedou k vašemu osobnímu vítězství v životě.

Tyto přísady se vám můžou zdát známé. Patří k nim například převzít plnou zodpovědnost za svůj život, radovat se a smát se, vykročit ze zóny pohodlí, mít správný postoj, naladit se na energii peněz, věřit, že všechno je možné a další.

Ale ruku na srdce, které z nich opravdu v životě používáte?

Říká se, že horší než nevědět, je vědět a nepoužívat to

Každá přísada je koncipována jako inspirace a jejím záměrem je přivést vás k činům. Každá přísada je uvedena motivačním citátem a následuje trocha inspirační teorie, která je uvedena a zakončena otázkami k aktivování přísady do života.

Možná najdete v ebooku více otázek než odpovědí, ale to je autorčin záměr. Otázky vás dovedou k činům.

Teorie a návodů je všude dost. Díky otázkám, kterými je tento ebook prolnutý, se liší od ostatních návodů na život. Každý si může v tomto ebooku najít svoji pravdu, poznat svoje pocity a poté se jimi řídit.

Ebook vám velmi dobře poslouží jako inspirace k činům. K 21 přísadám si najdete své vlastní odpovědi, které vám dodají energii, tolik potřebnou k akci.

Ebook se čte jedním dechem a budete se k němu rádi vracet. Je napsaný lehce, srozumitelně a výstižně a přitom je v něm vše podstatné. Stačí jen chtít něco změnit a udělat 1. krok. Díky jeho přečtení se na tento 1. krok naladíte a ve hře zvané Život určitě zvítězíte.

Doporučuji číst tento ebook stále znovu a znovu a dělat si v něm poznámky a nebo si jej náhodně otevřít kdykoliv, kdy potřebujete na něco odpověď. Tato kniha vám bude opravdovým pomocníkem k vyrovnanému životu a k trvalé pozitivní změně vašeho života.Pavla Heřmanovská je konzultant, kouč a mentor. Pomáhá lidem kteří chtějí žít naplno a v pohodě, objevit a využít jejich potenciál, aby dosáhli osobní a finanční svobody.